ExpertPR-AdrianaMisiewicz

Adriana Misiewicz

PR Manager

W ExpertPR od marca 2012 roku. Wcześniej pracowała w marketingu i sprzedaży w GlaxoSmithKline, Medical Tribune i Eniro Polska. Absolwentka Zarządzania i Marketingu Szkoły Głównej Handlowej. Studiowała również podyplomowo w SGH.

Chciała być pediatrą, dlatego ogromną przyjemność sprawia jej współpraca z Koalicją dla wcześniaka i Fundacją Serce Dziecka. Inne tematy zdrowotne też nie są jej obce. Prowadziła projekty z zakresu zaawansowanego raka piersi, nowotworów narządów rodnych u kobiet, PBSz (przewlekłej białaczki szpikowej). Zajmowała się również zaćmą, reumatologią, radiologią i sprzętem medycznym, z tematów nie-medycznych: komunikacją dla Wydziału Prawa i Administracji Uczelni Łazarskiego. Jest firmowym „filmowcem” – uwielbia wymyślać scenariusze, a potem je realizować (oczywiście z pomocą profesjonalnego zespołu operatorów kamer, dźwiękowców i producentów), a także firmowym „PowerPoint Managerem” – każdej prezentacji jest w stanie nadać nowy look. Jest nieprzemakalna i wszystko bierze na klatę.

Uwielbia spędzać czas z rodziną – dwiema córkami i mężem. A po pracy poszukuje inspiracji kulinarnych, planuje wojaże i spotyka się z paczką sprawdzonych w bojach przyjaciół.