ExpertPR-KarolinaWichrowska

Karolina Wichrowska

Manager PR

Ukończyła studia na Wydziale Hotelarstwa i Gastronomii, jednak to praca PR-owca stała się jej powołaniem. Doświadczenie w branży PR i Public Affairs zdobywała pracując w GlaxoSmithKline i Green Stream Communications. Z ExpertPR związana od 2011r.

Od początku nie bała się trudnych tematów i z jej pomocą pacjenci chorzy na Leśniowskiego Crohna uzyskali łatwiejszy dostęp do terapii biologicznej, co zaowocowało także pierwszą w życiu JEDYNKĄ w Dzienniku Gazecie Prawnej. Nieustannie edukuje na temat szczepień przeciwko wirusowi HPV i stara się zainteresować media w całej Polsce bezpłatnymi szczepieniami. Wspiera kampanię edukacyjną na temat zaawansowanego raka piersi „Wykorzystaj czas na życie”. Organizatorka niezliczonej ilości konferencji i warsztatów dla mediów, m.in. dla MSD Polska pt. „MSD Zdrowie i Edukacja” oraz „Nowe trendy w laryngologii” dla Centrum Medycznego MML.

Ma ksywę „sokole oko”, bo znajdzie najmniejszy błąd w każdym tekście, który dostaje do sczytania. Raporty medialne wyskakują jej spod palca i jako najmilszy głos w agencji dzwoni do dziennikarzy. Podczas burzy mózgów zabija pomysłami. Po pracy chętnie chodzi do kina, uzależniona od dobrego jedzenia – w szczególności sushi