Magdalena Owoc

Manager PR

Ukończyła specjalizację Public Relations i Marketing Medialny na Wydziale Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Warszawskiego.

Posiada ponad 10 letnią praktykę w komunikacji dla firm z sektora ochrony zdrowia, którą zdobywała w agencjach public relations. Koordynowała kampanie edukacyjne z obszarów ginekologii, urologii, neurologii, immunologii i farmacji.

Doświadczenie zawodowe zdobywała także jako dziennikarka w prasie ekonomicznej i motoryzacyjnej. Przez kilka lat zarządzała własną firmą, co pozwoliło jej na rozwinięcie nowych kompetencji i poznanie swoich predyspozycji.

W pracy skrupulatna i pragmatyczna. Nie istnieje dla niej słowo „problem”. Zawsze szuka rozwiązań. Prywatnie idealistka, która kroczy własną drogą. Jej życie to sport. Jest ratownikiem WOPR, kocha narty, wędrówki po górach, wycieczki rowerowe, jazdę konną, a od niedawna zgłębia tajniki krav magi. Pasjonatka motoryzacji, w szczególności samochodów 4×4. Lubi ciekawych, niekonwencjonalnie myślących ludzi, którzy będą gotowi pojechać z nią kilkaset km tylko po to, żeby obejrzeć wschód słońca nad morzem, skoczyć ze spadochronem lub spontanicznie polecieć na drugą stronę kuli ziemskiej. Na co dzień stara się pokazywać swoim dzieciom świat, i to, co w nim najcenniejsze. Wierzy, że każdy człowiek pojawia się w naszym życiu po to, żeby nas czegoś nauczyć, zwłaszcza o nas samych. Dzieci są jej najlepszym nauczycielem.